שחזור קבצי אופיס

שחזור קובץ אקסל

שחזור קובץ אקסל הינו שרות נפוץ עבור לקוחות המשחזרים מידע. שחזור קבצי אקסל דורש ידע ייחודי וכלים מיוחדים, אשר פותחו במעבדות לשחזור מידע.

ישנן כיום גם תוכנות חינמיות באינטרנט המספקות מענה לצרכי שחזור קבצים, ניתן להשתמש בהן כאשר מדובר במקרים של מחיקה או שיבוש לוגי אחר, תוכנות אלו מסוגלות לאתר את קבצי האקסל שנמחקו או נפגמו ולהחזירם לצורת עבודה תקינה. לעיתים שחזור קבצי אקסל שנמחקו או נפגמו מצריך טיפול מעמיק יותר ותוכנות חינמיות מהאינטרנט לא מספיקות, במקרים כאלו ניתן לפנות לחברות שחזור מידע המתמחות בביצוע שחזור קבצים ויש להם את הכלים והמכשורים המתאימים לביצוע שחזור קבצי אקסל. חברות לשחזור מידע מסוגלות לבצע שחזור קבצי אקסל לרוב מכל מדיה ובכל מקרה, גם כאשר מדובר במקרה פיזי.
(קרא עוד…)


שחזור קובץ וורד

אם מחקתם בטעות מסמך וורד, או לא הספקתם לשמור אותו והמחשב כבה- יש אפשרות לבצע שחזור קבצים ולהציל את המסמכים האבודים. יש לוודא שהמדיה שממנה מנסים לבצע שחזור קבצים היא המדיה המקורית עליה נעשו קבצים אלה.

אופציה אחת שכדאי לבדוק, היא לנסות לעשות שחזור קובץ וורד מסל המיחזור. חשוב לזכור שכל קובץ שמוחקים עובר קודם כל לסל המיחזור- ולכן, כל עוד לא רוקן- ניתן לאתר ולשלוף את הקובץ המבוקש מסל המחזור.
(קרא עוד…)


  • מחפש פתרונות שחזור קבצים?

    הגעת למקום הנכון! שים לב: ניתן לשחזר כמעט כל מקרה של אובדן מידע. באתר זה תמצא את כל המידע הנחוץ לך בנושאי שחזור קבצים ופתרונות למניעת אובדן מידע או הצלתו.
  • ארכיון

  • צור קשר עם מומחה

    מלא את פרטיך בטופס הבא ליצירת קשר מהיר עם מומחה שחזור קבצים.
  • זכויות שמורות © 1996-2010 שחזור קבצים ואובדן מידע.
    2012